okul mezuniyet töreni

Mezuniyet Töreni Organizasyonları

Yaşam için verilen mücadele hiçbir zaman eskimiyor. Günler geçtikçe sizler biraz daha büyüyor ve bu mücadeledeki payınızı artıyorsunuz. Elbette büyümek her ne kadar zorlu bir süreç olsa da birçok artı yanını beraberinde getiriyor. Fark ettikleriniz, yaşam mücadelenizde yaşınızla birlikte artıyor. Özellikle mezuniyet zamanları her zaman hayatınızın en güzel anları olacak. Bizler bu anları daha kusursuz hale getirmek için çalışıyor, hayal ettiğiniz mezuniyet gecesini sizlerle birlikte tasarlıyoruz. Açık alan, kapalı alan, okul içi, otel, lüks yat, kısaca gerçekleştirmek istediğiniz mezuniyet gecesini sizin için düzenliyoruz. Mezuniyet töreni organizasyonu hizmetinden yararlanmak için acele edin. Size sunacağımız eşsiz çözümler ile en özel geceyi tasarlayın. Daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için uzman kadromuzla iletişime geçin.

İstanbul Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Yaşam koca bir serüven, bu serüvenin içinde bir adım daha ileri doğru gidiyorsunuz. Belki de bildiğiniz her şeyi unutmanız gerecek bu yeni yaşamanız, birçok şeye gebe olacak. Elbette yeni yaşamınıza adım atmadan önce onlarca yıllı birlikte geçirdiğiniz arkadaşlarınızla son bir gece eğlenmek istersiniz. Sizlere bu fırsatı sunuyor, sizlerle en eşsiz, en eğlenceli organizasyonu tasarlıyoruz. İstanbul mezuniyet töreni organizasyonu için yapmanız gereken tek bir şey var. Hayal ettiğiniz organizasyon fikri için bizi arayın, uzman kadromuzla iletişime geçin, onlar size tüm detayları, en akılcı çözümleri ve hesaplı fiyatları sunsun. Hayalini kurduğunuz mezuniyeti gerçekleştirin.

Mezuniyet Töreni Organizasyonu Fiyatları

 

Bir dönemin daha sonuna geldiniz. Beraber yıllarınızı harcadığınız arkadaşlarınızdan bazılarıyla belki aynı işi yapacak, belki aynı üniversiteyi ya da liseyi okuyacaksınız fakat her şeyden hayatınızda yeni bir dönem açılıyor. Tertemiz bembeyaz bir sayfa, bu sayfayı açmadan önce son birlikteliğiniz bu olabilir. Bu yüzden sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Mezuniyet töreni organizasyonu fiyatları ise istenilen mezuniyet türüne bağlı olarak değişiyor. Elbette bir planınız yoksa standart şablonlardan birini tercih edebilir ya da birlikte sizler için en iyisini tasarlayabiliriz. Daha fazla vakit kaybetmeden uzman kadromuzla iletişime geçin.

Lise Okul Mezuniyetinde neler yapılabilir ?

Lise öğrenimi insan hayatında yaşayabileceği en önemli zamanlarının biri olduğu kadar gerçek bir öğrenim hayatına adım atacağı basamaktır. Dünyada başarılı bir hayat ve kaliteli bir yaşam sürmek isteyen bir kişi öncelikle iyi bir üniversiteye başlamalıdır, bunun perde arkası ise iyi bir lise ve verimli gecen bir lise hayatıdır. Üniversite sınavına hazırlanan bu genç arkadaşlar kafalarını bir nebze dağıtmak ve lise arkadaşlarına veda etmek için Lise Okul Mezuniyet törenine çok özen göstermektedir. O gün geldiğinde  herkes kuaförüne gider, güzel kıyafetlerini giyerek okul alanına gelinir. Önce bir hüzün olur çünkü artık lise hayatlarının bittiğini anlarlar , fakat her biten bir serüvenin yeni bir başlangıcı olur ! Buradaki yeni serüven üniversitedir. Aileler yeni hayaller kurar , genç arkadaşlar hem heyecanlıdır hemde biraz hüzünlüdür.

Gelelim Lise mezuniyet töreniniz için mükemmel bir planlamaya , Tabi bu planın baş aktörü Sim organizasyon ve çalışanları olacaktır. Siz değerli öğrenciler o gün Okul alanına gelmeye başladığınızda her şey hazır sizi bekliyor olacak. Veliler gelmeye başladığında okul bahçesinin içinde kokteyl masalarının etrafında toplaşmış sohbet ederken bir yandan Kokteyl ikramlarını tadacaktır.  Öğrenciler teker teker kurulmuş olan podyuma çıkarken bir yandan da volkan gösterisi ile bu anı muhteşem bir görsel showa dönüştüreceğiz.

Mezuniyet töreni Fikirleri

Bir mezuniyet töreninin en önemli kısmı alan süslemesi dir. Okul ve çevresi ve okulun duvarlarına uzun zincir balonları ile süslenir genellikle bu balonlar , okulun rengini temsil eder. Aynı zamanda okulun çatısından sarkıtılan okulunun rengini temsil eden filemalar okul çevresine asılır. Bir diğer önemli konu ise misafir düzenidir, gelen misafirler önce kokteyl alanında karşılanır ve kokteyl ikramlarının tadarlar. Mezuniyet töreni alanında olması gereken temel malzemeler şunlardır ;

  • Tiffany sandalye veya Napolyon sandalye,
  • Ses sitemi ve Işık sistemi,
  • Podyum ve sahne,
  • Kokteyl masaları ve kokteyl ikramları,
  • Kırmızı halılar ve protokol,
  • Volkan gösterisi,
  • Balon süsleme,
  • Konfeti gösterisi,

Bu ürünler ve bu hizmetler gerçekleştiği sürece Okul Mezuniyet törenin mükemmel olmaması için hiç bir sebep bulunmamaktadır. Okul 1. sinin ödülü verildikten sonra okunan İSTİKLAL MARŞI sonrası bütün öğrencilerin mezuniyet belgeleri verilmektedir.