Doğum günü organizasyonu, Animasyon ve süsleme hizmetleri. palyaço ve kostümlü karakterler, (Örümcek Adam, Pamuk Prenses…) Genel Doğum günü süslemesi ev, kreş, cafe vs. Partinin yapılacağı mekanın balonlar, balon papatyalarla, renkli süsler ve konsepte uygun yazılarla süslenmesi. illizyonist gösterisi, jonglör gösterisi.

 

Doğum Günü Organizasyonu   Doğum Günü Organizasyonu   Doğum Günü Organizasyonu

Doğum Günü Organizasyonu Galerisi

 

Animatör Servisi: (Palyaço, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses vs.) Sosis balon ve yüz boyaması dahil. Animatörlerimiz Yaş gurubuna göre çeşitli yarışmalar yaptırıp oyunlar oynatıp eğlencenin bitimine doğruda sosis balon (şekilli balon) yapıp şekil vererek çocuklarımıza dağıtır ve yüz boyaması yaparlar. Kullandığımız boyalar anti alerjik cilde zararsız kozmetik boyalar olmakla birlikte yıkandığı taktirde kolayca çıkmaktadır. Ayrıca çocuk şarkılarının bulunduğu Cd yi beraberinde getirmekte, Animatör hizmetimizin, kostümlerimizle, aktivitelerimizi en güzel şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

-İllüzyonist : Sihirbaz İlizyonistimiz çocukların eğlendirerek, beğenerek izleyecekleri bir şov sunarlar. Çocukların da aktif olarak katılacağı bir şovdur.

 

Jonglör servisimiz: Çocukların ilgisini çekecek, kendilerini farklı bir atmosferde hissedecekleri çok ilginç aktivitelerden oluşan bir gösteri sunarlar (lobut çevirme, top oyunları, halka çevirme v.b. )

 

Ateşbaz: Ateş yutan adam ve ateş dansı Show

 

Karagöz Hacivat

-Animasyon yiyecekler: Osmanlı Macunu, Patlamış mısır, Pamuk şeker, Osmanlı şerbetçisi